بچه کنکوریای شهررضی

آدرس جدیدسایت بچه کنکوریای رضی www.reza-asghari75.ir

 
جدول کامل لیست محصولات کنکور آسان است
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:٢۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 

تا زمان لود شدن تصویر چند لحظه صبر کنید؛ لیست محصولات موسسه کنکور آسان است؛ دبیرستان، راهنمایی، استاد حسین احمدی و دکتر امین محمودی


 
 
کنکور اسان است
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:٢٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 مشاوره و خرید محصولات کنکور آسان است

رتبه های برتر کنکور سراسری موسسه کنکور آسان است استاد حسین احمدی

شماره تلفن تماس با موسسه کنکور آسان است

مشاوره و خرید محصولات کنکور آسان است

ارتباط با ما

برنامه رادیویی

مشاهده نمونه تدریس

لیست محصولات کنکور آسان استگارانتی محصولات استاد حسین احمدی

استاد امین محمودی مشاور کنکور

فیزیک و ریاضیات 100درصد کنکور - مهندس امیر مسعودی

شیمی و زیست شناسی رضا یزدانی و فرخ دادگستری - کنکورآسان است


 


 
 
چگونه درس بخوانیم
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:٢۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 

کی از دوستان در مورد درس خواندن سوال پرسیده بود نوشته زیر را برای ایشان فرستادم گفتم حالا که تایپ کرده ام اینجا هم بگذارم همه ببینند
امیدوارم مفید باشد

 

(دوست عزیزمان گفته درسش چندان خوب نیست -معدل ۱۰٫۴۲ و میخواهد رتبه ۱۰۰۰ داشته باشد)

 

اول از همه خدمت شما عرض میکنم کار نشد ندارد فقط کار بزرگ نیاز به انرژی بزرگ و زحمت زیاد دارد نمیدانم چرا میخواهید رتبه زیر ۱۰۰۰ داشته باشید اما دلیلش هر چه هست خدا کند آنقدر این دلیل قوی باش که نیروی لازم را در شما ایجاد کند .

 

این که شما میدانید وضع درسیتان خوب نیست خودش کلی نکته مثبت دارد. به شرط آنکه ازش استفاده کنید حالا که شما میدانید وضع درسی شما ضعیف است باید به خود بگویید من باید بیشتر از بقیه زحمت بکشم اگر معدل شما ۱۹ بود شاید با روزی n  ساعت درس خواند رتبه ۱۰۰۰ می آوردید حالا که ۱۰ هست باید ۲n ساعت درس بخوانید . پس از این نقطه ضعب به شکل مثبت استفاده کنید. برنامه ریزی کنید برای خودتان مثلا بگویید در روز ۸ ساعت درس میخوانم این ۸ ساعت را به ۸ درس مختلف اختصاص بدهید درسها یکی در میان یادگیری و حفظ کردنی باشد مثلا فیزیک ادبیات ریاضی عربی شیمی و …
تا سر حد امکان از برنامه پیروی کنید یعنی به هر شکلی ۸ ساعت را طبق برنامه بخوانید بهترین حالت آن است که این ۸ ساعت را پشت سر هم دنبال کنید مثلا از ۶ یا ۷ صبح تا ۳-۴ بعد از ظهر هیچ درسی را بیشتر از ۵۰ دقیقه نخوانید بعد ۱۰ دقیقه استراحت کنید بعد ۵۰ دقیقه درس بعدی را بخوانید گول این موضوع را نخورید که الان که دارم ریاضی میخوانم بگذار ۲ ساعت ریاضی بخوانم !! ما میخواهیم نتیجه بگیریم. نباید ذهن را خسته کنیم بلکه با این روش ذهن به نوعی حریص هم میشود. اگر لازم است میتوانید درسی را دوبار تکرار کنید اما با فاصله مثلا ریاضی ادبیات ریاضی. اگر فاصله بیشتر هم باشد بهتر است.

 

اینکه درس خواندن برایتان سخت است کاملا طبیعی است ذهن باید آماده شود مانند ورزش کردن است اولش ۵ دقیقه که بدوید از نفس میوفتید اما با تمرین میتوانید ۱۰ ساعت هم بدوید.
سعی کنید ۸ ساعت در روز را رعایت کنید میدانم که گفتید ۱ ساعت میخوانید خسته میشوید! اما ذهنتان را آماده کنید که ۸ ساعت درس بخوانید یعنی با خودتا بگویید ۸ ساعت درس میخوانم (تکرار کنید تا تلقین شود) جون درس ها سر ۵۰ دقیقه قطع میشود و بعد درس دیگری شروع میشود در واقع ذهن شما همان ۵۰ دقیقه را درس خوانده !!!! مثلا ورزشکاری را در نظر بگیرید که ۱ ساعت تمرین بازو انجام داده بازویش خسته شده اما همین ورزشکار حتما میتواند یک ساعت بدود چون پایش که خسته نیست ! شما هم وقتی ریاضی میخوانید بعد که ادبیات میخوانید بخش دیگری از مغز شما درگیر میشود که در زمان ریاضی خواندن چندان درگیر نبوده و خسته نشده ! و بخش ریاضی (یادگیری ) در زمان ادبیات خواندن استراحت میکند و به این ترتیب جلو بروید
اگر هنوز سختتان بود کمی زمان استراحت را افزایش دهید مثلا بجای ۱۰ دقیقه ۱۵ دقیقه اش کنید.
برای ۸ ساعت درس خواندن دقیقه های خواندن را جمع کنید (۵۰ دقیقه) استراحتها در داخل ۸ ساعت حساب نکنید!
موقع استراحت استراحت کنید یعنی مغزتان حد الامکان به چیزی فکر نکند! یعنی اینکه فیلم نبینید با مادر پدر برادر خواهر دوست حرف نزنید (بخصوص مشاجره عاشقانه یا خصمانه نکنید) فیلم نبینید موزیک گوش ندهید ! اینها ذهن را استراحت نمیدهد مشغولش میکند! برای استراحت به هیچ چیز فکر نکنید (سخت است) اگر خواستی به چیزی فکرکنید سعی کنید به رتبه زیر هزار فکر کنید و خوش حالی بدست آوردن آن.
چشمتان را ببندید و نفس عمیق بکشید و سیاهی پشت پلکتان را ببینید.
تلفن – مجله – روزنامه – اینترنت و … آماده اند که حواس شما را پرت کنند! اگر میخواهید به اینها به پردازید بعد از ۸ ساعت درس خواندن مثلا ساعت ۵ بعد از ظهر به بعد! اما در همان ساعت ها هم هر چه کمتر باشند بهتر است چون مطالبی که میبینید یا میخوانید در ذهن شما میماند و ممکن است فردا موقع درس خواند سراغتان بیاید!!
خوب بخوابید کسی که میخواهد رتبه زیر ۱۰۰۰ بیاورد لازم نیست فیلم سریال و فوتبال آشغالی که از تلویزیون پخش میشود ببیند! بنابراین زود شام بخورید و زود بخوابید اگر ساعت ۱۰ بخوابید تا ۵ صبح خیلی خیلی خوب است.
در نهایت به خدا ایمان داشته باشید و توکل کنید به خدا اگر مسلمانید نماز یکی از آرامش بخش های عالی است از آن غافل نشوید (شاید اصلا به همین دلیل تکلیف شرعی هم هست!) اگر مسلمان نیستید حتما در دینتان عبادتی آرامش بخش وجود دارد!
اگر دیگران دیدشان مثبت نیست نسبت به شما لازم نیست با آنها حرف بزنید تا نا امیدتان کنند مثبت فکر کنیدو با آدمهایی مثبت در ارتباط باشید تا شما را تشویق کنند.
موفق باشید

 
 
 
 
منبع: مدرسه ها

 
 
اصول برنامه ریزی تحصیلی
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:٢٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 

اصول برنامه ریزی تحصیلی

اکبر قربانیفرد / مشاور آموزشی

 

همیشه اولین و شاید مهمترین سؤالی که به ذهن هر داوطلب کنکوری میرسد، این خواهد بود که چگونه میتوان این مسیر پرفراز و نشیب یک سالهی کنکور را در بهترین حالت ممکن، پشت سر گذاشته و به حداکثر نتیجهی مطلوب دست یافت؟

مطالب مقالهی حاضر، در پاسخ سؤال فوق میباشد. لذا سعی کنیدبعد از مطالعهی دقیق آن، روی مفاهیم اصلی فکر کرده و برای اجرایی کردن آن در اسرع وقت اقدام کنید تا به نتیجهی دلخواه خود برسید. همه خوب میدانید که حتی برای سادهترین کارها، به طور مثال یک مسافرت چند روزه، اگر از قبل مقدمات آن را فراهم نکرده باشید، شاید نتوانید از این مسافرت استفادهی لازم را ببرید. (شناخت کامل مقصد در ابعاد مختلف گردشگری، هتلها، آثار تاریخی و طبیعی، برآورد هزینهها و در نهایت، برنامهریزی برای استفادهی بهینهتر) آیا طی کردن مسیر یک سالهی کنکور، از یک مسافرت کوتاهمدت، سادهتر است؟ پاسخ آن بدیهی است. یک شناخت اولیه از شرایط حاکم بر کنکور و سپس برنامهریزی برای آن در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، از ضروریات کاری هر فرد کنکوری محسوب میشود.

دلایل اهمیت مباحث پایه در کنکور سراسری:

1.با توجه به روند کنکور سراسر ی در چند سال اخیر، بخش قابل توجهای از منابع سؤالات کنکور سراسری، مربوط به مباحث پایه در سالهای اول تا سوم دبیرستان میباشد. (حدود 60 درصد)

2.برخی مباحث پایه در دبیرستان، پیشنیاز مباحث درسی در دورهی پیشدانشگاهی هستند. بنابراین، عدم تسلط روی هر کدام از مباحث پیشنیاز، موجب کندی حرکت دانشآموز در طی سال تحصیلی خواهد شد.

3.در ضمن، داشتن تسلط کافی روی سایر مباحث پایه که پیشنیاز هم نیستند، به دانشآموز کمک خواهد کرد که مفاهیم درسی پیشدانشگاهی را سریعتر یاد گرفته و وارد مرحلهی تستزنی مهارتی شود. 

4.با توجه به اینکه دانشآموز برای بار اول با مباحث پیشدانشگاهی برخورد میکند، خود این موضوع، وقت و انرژی زیادی از او خواهد گرفت، لذا در صورت پرداختن به مباحث پایه در تابستان، دیگر در طول سال تحصیلی ضرورتی نخواهد داشت که زمان زیادی روی مباحث پایه گذاشته شود. این امر موجب میشود، دانشآموز با آرامش خاطر بیشتری سراغ یادگیری دقیق و عمیق سایر مباحث پیشدانشگاهی برود.

با بیان موارد فوق، به این نکتهی مهم پی بردیم که یکی از اصول برنامهریزی، داشتن زمانبندی مناسب برای مطالعهی منابع کنکور سراسری است و این ممکن نیست، مگر اینکه در ابتدای راه، منابع کنکور را خوب بشناسیم و سپس از فرصتهای بسیار خوبی که خیلی از داوطلبان کنکور از آنها غافل هستند، نهایت استفاده را ببریم. (مثل ایام تابستان).

 

بررسی و تحلیل چند اصل مهم و کاربردی در روند برنامهریزی تحصیلی:

ابتدا باید موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

1.آگاهی دقیق از تمامی کتابهایی که از آنها در کنکور سؤال طرح میشود: از طریق هفتهنامهی پیک سنجش، میتوانید در جریان آخرین تغییرات منابع کنکور باشید. عمده منابع کنکور مربوط به سالهای دوم، سوم و پیشدانشگاهی است. هر چند شما میتوانید تا اعلام قطعی منابع کنکور سال آینده، بر اساس منابع کنکور سال گذشته عمل کنید.

2.تحقیق و انتخاب منابع کمک درسی خوب، متناسب با شرایط مالی و تحصیلی خودتان: هر داوطلب کنکوری بر حسب نیاز علمی که دارد، میتواند از کتابهای آموزشی و تستی موردنظر استفاده کند. البته در این زمینه با مشاور و دبیر خود نیز مشورت کرده و سپس اقدام به تهیهی آنها کنید.

 

3.انتخاب یک کنکور آزمایشی خوب که بتواند مسیر حرکتی شما را در قالب سرفصلهای هر آزمون مشخص کند: یادتان باشد که یک کنکور آزمایشی مناسب میتواند شما را در روند صحیح برنامهریزی درسی یک سالهی کنکور، بسیار یاری کند؛ پس در انتخاب آن مراقب باشید چون در قالب همین آزمونها، هدایت تحصیلی شما رقم میخورد و برنامهریزی فردی شما نیز تحتتأثیر آن خواهد بود. (آیا غیر از گزینه دو، کنکور آزمایشی مناسب دیگری هم داریم؟ !!!)

در قدم نخست،موارد فوق، هر داوطلب کنکوری را از حجم مطالبی که باید بیاموزد، آگاه میکند یعنی همان اصل اول برنامهریزی که آگاهی از میزان، حجم و نوع کار موردنظر است. اگر دانشآموزی در این مرحله به خطا برود، به این معنی است که زمان و انرژی زیادی را از دست خواهد داد و او از مسیر اصلی دور میشود. به همین دلیل، در موارد فوق باید تأمل و تحقیق بیشتری کرده و سپس دست به انتخاب زد.

در قدم بعدیبرنامهریزی، باید از زمانی که پیشرو دارید، آگاه شوید. تخمین درست مدت زمانی که برای مطالعهی مباحث درسی در اختیار دارید، از مهمترین اصول برنامهریزی است. فرض کنید که برای مسافرت به شهری رفتهاید. آیا اینکه یک روز در آنجا باشید یا سه روز، تأثیری در برنامهریزی شما در دیدن آن شهر نخواهد گذاشت؟

بهتر است در این مرحله، ابتدا یک تا دو هفته، میزان ساعت مطالعهی روزانهی خود را یادداشت کنید تا به تخمین واقعیتری از زمانی که در اختیار دارید، دست یابید. لحاظ کردن ساعت مطالعهی زیاد، بدون ایجاد آمادگی اولیه، موجب شکست شما در همان روزهای نخست اجرای برنامهریزی خواهد شد و ممکن است، اعتماد به نفس شما را کاهش دهد. 

اما در قدم سوم،حجم مطالعاتی لازم را با زمانی که در اختیار دارید، تطبیق دهید؛ دقت کنید در صورت کمبود زمان، بهتر است تا حد امکان از حل تستهای خیلی زیاد یا وسواس بیش از حد در مطالعهی اولیهی جزوهی درسی پرهیز کنید. اما کسانی که وقت بیشتری دارند، میتوانند روی سؤالهای سختتر و دورهی بیشتر مباحث، تمرکز کنند.

در قدم چهارم،مباحث درسی را در جدول برنامهریزی هفتگی خود (جدولی که یک ستون آن ایام هفته و ستون دیگر، نام درسها میباشد)، ثبت کنید و هر روز میزان ساعت مطالعهی خود و میزان پیشرفت برنامهی درسی تعیین شده را مشخص کنید.

در قدم پنجم، در انتهای هر هفته با توجه به نتایج آزمونها و میزان اجرای برنامه و با توجه به موارد فوق، برای هفتهی بعدی خود برنامهریزی مجدد انجام دهید.

توجه کنید!!!شاید در نگاه اول، رعایت تکتک قدمهای فوق، سخت به نظر آید، ولی طبق گفتهی همین دوستان شما که در حال حاضر دانشجویان موفق هستند، در صورت ادامه دادن صحیح آن، به نتایج بسیار شگفت‌‌آور آن پیخواهید برد. بهتر است کمی صبور باشید و با دقت تمام و در سایهی مشورت با مشاوران آگاه و دلسوز، گامهای اولیهی خود را بسیار محکم و استوار بردارید.


 
 
روش مطالعه ریاضیات گسسته فصول 1 تا 6 - گروه ریاضی
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:۱۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 

محمد پورسعید

 بخش اول کتاب گسستهکه شامل فصول 1 تا 3 میباشد، به مبحث گراف می پردازد. گراف مبحثی است که در کتاب پیش دانشگاهی، بحث جدیدی محسوب میشود و دانش آموزان در 3 سال اول دبیرستان با این بحث آشنا نشده اند

از این رو، حجم تعاریف و مطالب مقدماتی در ابتدای اینبحث، نسبتاً زیاد است، ضمن اینکه یکی از پیش نیازهای اصلی این بحث، مفاهیم آنالیز ترکیبی و روابط مربوط به جایگشت و ترکیب میباشد که توصیه میشود داوطلبان ابتدا روی این مفاهیم تسلط یافته سپس به حل مسائل مربوط به گراف بپردازند

توجه شودکه علیرغم اینکه بحث گرافها از مباحث نسبتاً ساده کتاب گسسته محسوب میشود اما توجه به تعاریف موجود در کتاب درسی به طور دقیق و همچنین آگاهی کامل از قراردادها و اصطلاحات کتاب، شرط لازم در دستیابی به موفقیت در حل تستهای این بحث است

به طور کلی تستهای بحث گراف، تستهایی با ظرافتهای بسیار زیاد هستند کهدر قالب سؤالات متنوع، نمود پیدا میکنند و داوطلبان پس از حل تستهای متنوع میتوانند تشخیص دهند که «دقت زیاد» در حل تستهای این بحث نقش زیادی دارد چراکه در بسیاری از موارد، عدم دقت در موارد استثناء و یا شرایط موجود در یک قضیه و یا جزئیات یک تعریف میتواند منجر به نادرست زدن تستها توسط داوطلبان شود. از مهمترین مباحث گراف که در سالهای اخیر در کنکور سراسری بیش از سایر مباحث از آنها سؤال طراحی شده، میتوان به محاسبه تعداد مسیرها و تعداد دورهای یک گراف، ویژگیهای گرافهای همبند و ناهمبند، ویژگیهای دنباله درجات رئوس یک گراف، ویژگیهای درخت و ماتریس مجاورت نظیر یک گراف اشاره کرد

یکی از انواع تستهای گراف که از دسته سؤالات مشکل محسوب میشود واحتمال اشتباه در آنها بسیار زیاد است، تستهایی هستند که در آنها «تعداد» گرافهایی با ویژگیهای داده شده مورد نظر است و تعداد مطلوب از طریق رسم به دست می آید (در این نوع تستها اطمینان از اینکه تمام حالات مورد نظر توسط داوطلب رسم شده است و یا اینکه تمام حالات رسم شده غیریکنواخت بوده و تکراری نیستند، بسیار مهم است).

توجه شود که بعضی مفاهیم و تعاریف گرافها نیز در تمرینات کتاب درسیآمده است ولی در متن درس، به آنها اشاره ای نشده است. مثلاً تعریف گراف همیلتنی یا تعریف گراف پترسن و یا معرفی رابطه همارزی «وجود مسیر بین دو رأس مفروض گراف» از جمله این موارد هستند. بنابراین لازم است داوطلبان محترم حتماً تمامی تمرینات کتاب درسی را بادقت مطالعه و حل کنند چون تا به حال بسیاری از سؤالات کنکور سراسری، دقیقاً از تمرینات کتاب و یا مشابه آنها طرح شده است

از آنجا که نکات وویژگیها و روابط موجود در بحث گرافها از نظر تعداد، زیاد و متنوع هستند، امکان خلاصه نویسی و دسته بندی در این بحث چندان وجود ندارد و باید در ضمن زدن تستهای متنوع و زیاد، این ویژگیها و نکات را مرور کرد و آنها را به خاطر سپرد.

فصول 3 تا 6 کتاب، به مبحث نظریه اعداد میپردازد که مبحثی بسیار مهم است و نیاز بهابتکار، خلاقیت و توان ذهنی زیاد دارد. تمامی مباحث این 3 فصل که شامل اصل خوشترتیبی، قضیه تقسیم، تبدیل مبناها به یکدیگر، بمم، کمم و اعداد اول و مفهم همنهشتی است، شامل مسائل بسیار متنوع و مهم میباشد که تسلط بر آنها نیاز به تمرین بسیار زیاد دارد.

شاید بتوان مهمترین بحث نظریه اعداد را همنهشتی معرفی کردزیرا کاربرد تمامی فصول 4 و 5 در فصل 6 نمایش داده میشود و به همین دلیل، معمولاً تعداد سؤالات این بحث، از سایر مباحث بیشتر است. مهمترین سؤالات همنهشتی، شامل تعیین باقیمانده تقسیم یک عدد تواندار بر یک عدد طبیعی، تعیین رقم یکان یک عدد، حل معادلات سیال و معادلات همنهشتی، قضایای فرما و ویلسون و همچنین تستهایی که مستقیماً به ویژگیهای رابطه همنهشتی مربوط هستند، میباشد.
 
از دیگر مواردیکه در کنکور سالهای اخیر اکثراً مورد توجه طراحان سؤال کنکور قرار گرفته است، قواعد تقسیم پذیری بر بعضی اعداد میباشد که در قالب تعیین پارامترهای a و b مورد سؤالواقع میشود و توصیه میشود که داوطلبان به حل مسائل این بحث اهمیت ویژه ای دهند.


 
 
کنکور اسان است
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:۱٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 
برای مشاهده محصولات به ادامه مطلب برید

 
 
جزوه شیمی سوم دبیرستان مطابق با کتاب جدید
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 

 

جزوه شیمی سوم دبیرستان مطابق با کتاب جدید

کاری از مهندس فرشاد میرزایی

 

 

  
 
قلمچی
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۸:۱٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٢
 آزمون 22 آذر 92 قلمچی سال چهارم رشته ریاضی و تجربی برای فروش اینترنتی آماده شده است

 

این آزمونها مرحله ای 1000 تومان به صورت خرید آنلاین ( اینترنتی ) به فروش می رسد 

 

دفترچه سوالات + پاسخ تشریحی

 

 

برای سفارش اینترنتی آزمونهای رشته ریاضی و تجربی توسط کارتهای عضو شتاب کلیک کنید

 

 

 

 


 
 
سفارش آنلاین فایل PDF آزمونهای آزمایشی سال تحصیلی 92-93
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
 

 

سفارش آنلاین فایل PDF آزمونهای آزمایشی سال تحصیلی 92-93

آخرین مرحله آماده شده:

8 آذر 92

آخرین مرحله آماده شده:

8 آذر 92

آخرین مرحله آماده شده:

17 آبان 92

برای سفارش آزمونهای سال های گذشته اینجا را کلیک کنید

 

سفارش آنلاین فایل PDF آزمونهای آزمایشی سال تحصیلی 91-92

تعداد کل مراحل: 25 آزمون

تعداد کل مراحل: 20 آزمون

تعداد کل مراحل: 15 آزمون

تعداد کل مراحل: 9 آزمون

رشته : ریاضی و تجربی

رشته : انسانی

رشته : ریاضی و تجربی

رشته : ریاضی و تجربی

مرحله ای 1000 تومان

مرحله ای 2000 تومان

مرحله ای 1000 تومان

مرحله ای 1000 تومان

 

سفارش آنلاین فایل PDF آزمونهای آزمایشی سال تحصیلی 90-91

تعداد کل مراحل : 24 آزمون

تعداد کل مراحل : 24 آزمون

تعداد کل مراحل : 6 آزمون

رشته : ریاضی و تجربی

رشته : ریاضی و تجربی

رشته : انسانی , هنر و زبان

مرحله ای 1000 تومان

قیمت 20000 تومان

مرحله ای 2000 تومان


 
 
ویدئوهای آموزش مباحث مختلف عربی
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
 

ویدئوهای آموزش مباحث مختلف عربی

 

کاری از دکتر مصطفی آزاده

 

ویدئو شماره هشت افزوده شد  ( 10 آذر 92 ) 

 

 

 


 
 
سوالات فصول اول تاپنجم زیست سوم دبیرستان‎
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۱٠:٤٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
 

سوالات فصول اول تاپنجم زیست سوم دبیرستان‎

کاری از جناب امیر نبی نژاد

 

 


 
 
آزمون 8 آذر 92 گزینه دو سال چهارم رشته تجربی و ریاضی
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۱٠:۳۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
 

 آزمون 8 آذر 92 گزینه دو سال چهارم رشته تجربی و ریاضی برای فروش اینترنتی آماده شده است 

 

 رشته ریاضی  افزوده شد

 

این آزمونها مرحله ای 1000 تومان به صورت خرید آنلاین اینترنتی به فروش می رسد

 

دفترچه سوالات + پاسخ تشریحی

 

 

 

 

 
 
نکات زیست شناسی سال سوم‎ – ویژه موبایل
نویسنده : رضااصغری رزی - ساعت ۱٠:۳۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
 

 

کاری از جناب عباس سخائی

 

لینک دانلود تصحیح شد

 

 

 

 

نام فایل : نکات زیست شناسی سال سوم‎ – ویژه موبایل

حجم : 958 کیلوبایت

دانلود : لینک مستقیم ‍

رمز فایل : www.konkur.in 

منبع : سایت کنکور